Używane maszyny sprzątające i szorowarki samojezdne – Wrocław | M.M. Elektro

Maszyny sprzątające używane

Używane maszyny sprzątające wszystkich producentów dostępne od ręki. W naszym magazynie w Rogowie Sobóckim posiadamy pełną gamę wyremontowanych urządzeń czyszczących, w tym maszyny poleasingowe i po kapitalnych remontach. Wszystkie maszyny w pełni sprawne, po pełnym serwisie w naszym centrum naprawczym i z opcjonalna gwarancją na terenie całej Polski. Jeśli interesuje Cię zakup taniej maszyny czyszczącej, zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego magazynu.

Mamy używaną maszynę sprzątającą, której potrzebujesz!

W naszym sklepie internetowym znajdziesz listę maszyn gotowych do natychmiastowej wysyłki.

Oprócz tego, zachęcamy Cię do odwiedzenia naszego magazynu pod Wrocławiem, gdzie posiadamy skład różnego rodzaju maszyn sprzątających po kapitalnych remontach. Większość z naszych maszyn używanych objęta jest gwarancją i obsługą serwisową na terenie całej Polski. W razie usterki przyjedziemy do Ciebie!

Małe szorowarki jednotarczowe

Szorowarki jednotarczowe idealnie nadają się do mycia i czyszczenia mniejszych powierzchni hal, magazynów czy sklepów. Świetnie sprawdzają się przy czyszczeniu kostki brukowej, posadzek betonowych i żywicznych o niewielkiej powierzchni. Szorowarka doskonale usuwa też zanieczyszczenia powstające punktowo lub bardzo uciążliwe zabrudzenia miejscowe.

Zobacz szorowarki jednotarczowe

 

Maszyny sprzątające prowadzone

Urządzenia prowadzone z napędem lub bez, doskonale sprawdzają się w obiektach o większej powierzchni. Maszyny prowadzone nasi klienci wybierają do sprzątania ciągów komunikacyjnych i dużych powierzchni podłóg na halach produkcyjnych, magazynach, dworcach czy sklepach wielkopowierzchniowych. 

Zobacz maszyny prowadzone

 

Maszyny sprzątające z fotelem dla operatora

Maszyny czyszczące największe powierzchnie, gdzie szybkość i wydajność ekipy sprzątającej jest priorytetem. Maszyny z fotelem dla operatora pozwalają na sprzątanie wszystkich posadzek i podłóg, gdzie czas sprzątania i jego skuteczność są ważne. Sprawdzają się w miejscach, gdzie podczas sprzątania przebywają klienci, pracownicy lub odbywa się praca firmy.

Zobacz maszyny samojezdne

 

Zamiatarki uliczne i chodnikowe

Zamiatarki uliczne i chodnikowe sprawdzają się nie tylko w zakładach gospodarki komunalnej czy firmach zarządzających drogami. Zamiatarki sprawdzają się doskonale w firmach, które posiadają duże powierzchnie parkingów, placów manewrowych i chodników dla pieszych. Zamiatarka uliczna Umożliwia utrzymanie placów zewnętrznych w doskonałej czystości. 

Zobacz zamiatarki

 

NASZA SIEDZIBA

Rogów Sobócki, 55-050 Sobótka

ulica Wrocławska 75

 

ZADZWOŃ

(0-71) 316 20 70

698 790 470

NAPISZ EMAIL

marcin@mmelektro.pl

Facebook
0

Your Cart

}catch(err){}};jQuery(document).on("berocket_ajax_filtering_start", brjst_ajax_filters_berocket_ajax_filtering_start);