O firmie | M.M. Elektro

Dostawca maszyn sprzątających

Firma MM Elektro z siedzibą w Rogowie Sobóckim od 2005 roku dostarcza i serwisuje maszyny sprzątające na terenie Polski, Czech, Węgier i Niemiec. Jesteśmy wyłącznym polskim dystrybutorem firmy TVX, produkującej nowoczesne i niezawodne maszyny czyszczące. 

Nasza doświadczona kadra na codzień obsługuje ponad 1000 polskich firm i instytucji korzystających z urządzeń do sprzątania. 

Nasza firma oprócz sprzedaży maszyn nowych i używanych po remontach kapitalnych specjalizuje się naprawą zaawansowanych sterowników elektronicznych do urządzeń sprzątających. Ponad 12 letnie doświadczenie w branży pozwoliło nam zbudować nie podważalne doświadczenie techniczne w sektorze urządzeń sprzątających. Bogaty zbiór części zamiennych umożliwia nam znacznie szybsze usuwanie usterek.

Szybka reakcja. Dostarczona elektronika do naszego zakładu jest natychmiast poddana inspekcji. Po weryfikacji Klient otrzymuje nie zobowiązującą ofertę napr

Sprzedajemy baterie i prostowniki firmy Hawker

awy. 

M.M.ELEKTRO podziela Państwa zdanie, że przedsiębiorca powinien móc korzystać z istniejących urządzeń tak długo, jak to tylko możliwe. Dlatego nasza Firma wychodzi Państwu na przeciw i oferuje usprawnienie urządzeń do których zakup nowych sterowników jest już nie możliwy.

Gwarancja. Naprawione sterowniki elektroniczne są objęte 6 miesięczną gwarancją.

Posiadamy zryczałtowane koszty przesyłek kurierskich aby przyspieszyć czas naprawy oraz zminimalizować koszty transportu.

Nasz magazyn posiada również naprawione sterowniki różnych typów toteż jesteśmy w stanie zaoferować Państwu sterowniki regenerowane w atrakcyjnych cenach.

Firma M.M.ELEKTRO jest przygotowana do dostarczenia urządzenia zastępczego na czas naprawy Państwa uszkodzonego sterownika elektronicznego.

Masz uszkodzoną maszynę, elektronikę, nie wiesz jak się do tego tematu zabrać… zadzwoń my już mamy rozwiązanie  dla Ciebie!

 

Zobacz nasze Certyfikaty

 

 

Weź w leasingu

NASZA SIEDZIBA

Rogów Sobócki, 55-050 Sobótka

ulica Wrocławska 75

 

ZADZWOŃ

(0-71) 316 20 70

698 790 470

NAPISZ EMAIL

marcin@mmelektro.pl

Facebook
0

Your Cart

}catch(err){}};jQuery(document).on("berocket_ajax_filtering_start", brjst_ajax_filters_berocket_ajax_filtering_start);