Maszyny sprzątające nowe i używane. Maszyny czyszczące MM Elektro.

Maszyny sprzątające

Sprawdzone w ponad 1000 firm w Polsce maszyny czyszczące, zamiatarki, szorowarki i myjki. Nasze maszyny to urządzenia zasilane bateryjnie lub  z sieci elektrycznej. W naszym magazynie mamy w ciągłej ofercie maszyny sprzątające samojezdne- z siedzeniem dla operatora i prowadzone. Nasze maszyny wykorzystywane są do czyszczenia i mycia podłóg, posadzek przemysłowych, a także chodników, ulic i wszelkich trudnych w utrzymaniu powierzchni. Gwarantujemy ich wysoką jakość i pełny serwis na terenie Polski.

Maszyny nowe

Maszyny używane

Rodzaje maszyn sprzątających w naszej ofercie

Dostarczamy niezawodne maszyny sprzątające do firm i instytucji różnego rodzaju. Zależnie od powierzchni na której ma pracować maszyna, jej rodzaju i warunków pracy, możemy dobrać odpowiedni sprzęt myjący. W naszym magazynie stale posiadamy maszyny nowe i używane, gotowe do pracy nawet dziś. 

Małe szorowarki jednotarczowe

Szorowarki jednotarczowe idealnie nadają się do mycia i czyszczenia mniejszych powierzchni hal, magazynów czy sklepów. Świetnie sprawdzają się przy czyszczeniu kostki brukowej, posadzek betonowych i żywicznych o niewielkiej powierzchni. Szorowarka doskonale usuwa też zanieczyszczenia powstające punktowo lub bardzo uciążliwe zabrudzenia miejscowe.

Zobacz szorowarki jednotarczowe

 

Maszyny sprzątające prowadzone

Urządzenia prowadzone z napędem lub bez, doskonale sprawdzają się w obiektach o większej powierzchni. Maszyny prowadzone nasi klienci wybierają do sprzątania ciągów komunikacyjnych i dużych powierzchni podłóg na halach produkcyjnych, magazynach, dworcach czy sklepach wielkopowierzchniowych. 

Zobacz maszyny prowadzone

 

Maszyny sprzątające z fotelem dla operatora

Maszyny czyszczące największe powierzchnie, gdzie szybkość i wydajność ekipy sprzątającej jest priorytetem. Maszyny z fotelem dla operatora pozwalają na sprzątanie wszystkich posadzek i podłóg, gdzie czas sprzątania i jego skuteczność są ważne. Sprawdzają się w miejscach, gdzie podczas sprzątania przebywają klienci, pracownicy lub odbywa się praca firmy.

Zobacz maszyny samojezdne

 

Zamiatarki uliczne i chodnikowe

Zamiatarki uliczne i chodnikowe sprawdzają się nie tylko w zakładach gospodarki komunalnej czy firmach zarządzających drogami. Zamiatarki sprawdzają się doskonale w firmach, które posiadają duże powierzchnie parkingów, placów manewrowych i chodników dla pieszych. Zamiatarka uliczna Umożliwia utrzymanie placów zewnętrznych w doskonałej czystości. 

Zobacz zamiatarki

 

NASZA SIEDZIBA

Rogów Sobócki, 55-050 Sobótka

ulica Wrocławska 75

 

ZADZWOŃ

(0-71) 316 20 70

698 790 470

NAPISZ EMAIL

marcin@mmelektro.pl

Facebook
0

Your Cart

}catch(err){}};jQuery(document).on("berocket_ajax_filtering_start", brjst_ajax_filters_berocket_ajax_filtering_start);