Serwis maszyn sprzątających, naprawa szorowarek – Wrocław | M.M. Elektro

Serwis maszyn sprzątających

Codzienne używane urządzenia czyszczące z czasem wymagają prac konserwacyjnych po to, by mogły nam posłużyć przez kolejne lata. Dlatego też poza sprzedażą zajmujemy się również remontem maszyn sprzątających. Nasza firma z Wrocławia to doświadczeni profesjonaliści, którzy zapewniają klientom pomoc każdej sytuacji. Jedną z oferowanych przez nas usług jest serwis maszyn sprzątających. Posiadamy nie tylko odpowiednią wiedzę i sprzęt, ale również dostęp do wysokiej jakości, oryginalnych części zamiennych, dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzić serwis szorowarek każdej marki, niezależnie od ich rodzaju. Działamy szybko i sprawnie, dzięki czemu naprawa maszyn sprzątających nie trwa długo i zawsze przynosi oczekiwane efekty. To co wyróżnia naszą firmę to przystępne ceny usług, dzięki czemu posiadacze urządzeń czyszczących mogą sporo zaoszczędzić. Dbamy o zadowolenie naszych klientów do każdej naprawy podchodząc w sposób indywidualny, gwarantując wycenę oraz szybką realizację. Serdecznie zapraszamy do dołączenia do ich grona.

Za pośrednictwem kilku fotografii pragniemy pokrótce Państwu przedstawić jak przebiega odbudowa maszyn czyszczących w naszej firmie.

 
  

 

 
Wszystkie elementy metalowe maszyn przed lakierowaniem zostały poddane obróbce strumieniowo- ściernej. Sprzęt do tego procesu jest wykorzystywany światowego potentata urządzeń strumieniowo-ściernych firmy Clemco.

bvsrfzdhxt

 
 

NASZA SIEDZIBA

Rogów Sobócki, 55-050 Sobótka

ulica Wrocławska 75

 

ZADZWOŃ

(0-71) 316 20 70

698 790 470

NAPISZ EMAIL

marcin@mmelektro.pl

Facebook
0

Your Cart

}catch(err){}};jQuery(document).on("berocket_ajax_filtering_start", brjst_ajax_filters_berocket_ajax_filtering_start);