Informacje o leasingu | M.M. Elektro

Jako firma zajmująca się dostarczaniem najwyższej jakości maszyn myjących dla przestrzeni wielkopowierzchniowych, oferujemy naszym klientom możliwość skorzystania z leasingu. Oferta dotyczy wszystkich urządzeń sprzątających dostępnych w naszej ofercie: szorowarek jednotarczowych, maszyn prowadzonych lub z fotelem, a także zamiatarek chodnikowych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z warunkami naszej oferty, która dopasowana jest do potrzeb każdego przedsiębiorcy.

Informacje o leasingu na specjalistyczne maszyny sprzątające

Doskonale wiemy, jak istotne jest profesjonalne wyposażenie, które pozwala na efektywną pracę. Dlatego w naszym sklepie internetowym stworzyliśmy możliwość finansowania urządzeń, które pomogą zachować nieskazitelną czystość oraz porządek we wszystkich rodzajach przedsiębiorstw. Nasze maszyny szczególnie dostosowane są do przestrzeni wielkopowierzchniowych takich jak: hale, magazyny, supermarkety, hotele, restauracje, a także przestrzenie zewnętrzne: chodniki czy parkingi.

Oferowany przez naszą firmę leasing to rozwiązanie dla każdej firmy bez względu na jej rodzaj i staż. W naszym sklepie internetowym wyposażyć mogą się zarówno mniejsze, jak i większe przedsiębiorstwa z krótką czy dłuższą historią. Spółki osobowe lub kapitałowe, fundacje i wiele więcej – nasza oferta kierowana jest dla każdego rodzaju działalności gospodarczej.

Wniosek online umożliwia uzyskanie finansowania na łatwych i prostych zasadach bez wychodzenia z domu. Dzięki temu możesz złożyć swoje zapytanie 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, a my w ciągu 2 minut przedstawimy Ci swoją decyzję.

Jak to zrobić? Wystarczy, że wejdziesz na stronę wybranego produktu i klikniesz w opcję “Weź leasing teraz”. Pojawi się nowe okno przeglądarki firmy Leaselink, z którą współpracujemy w zakresie finansowania różnego rodzaju maszyn sprzątających. Tutaj wybierz przez jaki okres czasu chcesz spłacać raty, a także wysokość opłaty wstępnej. Po kliknięciu “dalej” wystarczy, że uzupełnisz prosty formularz podając dane firmy, której ma dotyczyć zakup, a na podany adres e-mail otrzymasz decyzję leasingową w ciągu dwóch minut. Wszystko po to, by maksymalnie ułatwić Twojej firmie kupno nowego sprzętu oraz minimalizować formalności.

Facebook
0

Your Cart

}catch(err){}};jQuery(document).on("berocket_ajax_filtering_start", brjst_ajax_filters_berocket_ajax_filtering_start);